PODZIMNÍ POCHOD - 21.10.2006

22. října 2006 v 19:52 | Majka |  župní pochody
V sobotu 21. října 2006 uspořádala sokolská župa Dr. Bukovského tradiční podzimní pochod. Sraz byl v 08.35 hod. u vlakového nádraží ve Vyškově, odjezd autobusem byl stanovený na 08.45 hod. Od půl deváté už postávali před nádražím první nedočkaví účastníci pochodu. Sluníčko krásně svítilo (jak jsme ostatně v pozvánce slíbili) a tak se nás sešlo přes 70 (přesně 82). Jen tak tak jsme se všichni namačkali do autobusu. V Drnovicích a v Račicích jsme přibrali další zájemce. Během jízdy si každý rozmyslel, na kterou trasu se vydá. Výběr byl ze tří tras: nejkratší trasa měřila 10 km a vedla z Ruprechtova do Jedovnic, střední z Račic do Jedovnic - 12 km a nejdelší 16 km vedla z Račic do Jedovnic přes Liščí leč. V Račicích vystoupili zájemci o střední a dlouhou trasu, zbytek vystoupil v Ruprechtově a vydal se po modré značce do Rakoveckého údolí.
Pro představu přikládáme fotky krajiny a "chodců" z nejkratší 10 km trasy a společné fotky všech účastníků.
Nedočkavě čekáme na autobus ........ hurá, už jedeme!


Rybníček v Ruprechtově.
Opalování a osvěžení na MALINÉ ...
a mašírujeme dál po modré ...
zastávka u TŘÍ SMRKŮ ...
už jsme v údolí RAKOVCE a pokračujeme po červené ...
odpočinek na místě kde stávala středověká ves BYSTŘEC ...
cesta nás nějak zmáhá ...
přicházíme k JEDOVNICÍM - konci naší cesty.
Jsme na místě, příjemně unavení a spokojení (příroda byla krásná, sluníčko svítilo, všichni byli v pohodě a v dobré náladě). Dospěláci seděli, užívali sluníčka, odpočinku a doplňovali kalorie, ale děti bez známky únavy řádily na skluzavce a houpačce.
Ještě zbývá závěrečný nástup, udělení cen dětem "za výdrž", rozdání pamětních listů a konečné, společné NAZDAR !!!
Abyste nebyli ochuzeni o dění na trase Račice - Rakovecké údolí - Liščí leč - Jedovnice dodatečně přikládám fotky Radky, která je také zuřivý fotoreportér ( šlapala delší trasu a hlavně fotila).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama