T.J. Sokol RAČICE

14. června 2007 v 10:54 | Majka |  sokolská výročí - oslavy
Račický Sokol oslavil v měsíci únoru 100 let od svého založení.
Toto výročí si sokolové připomněli na slavnostní valné hromadě, na které byla představena a pokřtěna knížka "100 LET SOKOLA RAČICE", jejíž autorkou je PHDr. Dagmar Stryjová. Také zde byli oceněni dlouholetí aktivní členové Sokola plaketou OÚ Račice - Pístovice a čestným uznáním župy Dr. Bukovského: ses. Ilona Cahová, br. Jaromír Němec, Jan Formánek, Vladimír Jurůjst. a Josef Jurůj, kterému bylo popřáno dlouhého zdraví k životnímu jubileu - 80 roků.
Pamětní medailí OÚ Račice - Pístovice byli oceněni členové výboru a cvičitelé: ses. Alžběta Němcová, Dana Bezděková, Simona Rumpíková, Bohunka Kadrnožková, br. Radek Spisar, Jan Kala, Petr Formánek, Václav Švestka, Pavel Štrejt a Vladimír Jurůj ml.
Valnou hromadu zakončila prohlídka výstavky fotografií "100 leté HISTORIE RAČICKÉHO SOKOLA", která se všem líbila. To potvrzuje hojný počet návštěvníků.
Další bohaté oslavy tohoto výročí čekají příznivce Sokola a širokou veřejnost v sobotu 16.června 2007.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Forejtar Forejtar | E-mail | 15. ledna 2008 v 14:25 | Reagovat

Dobrý den, pakliže jsem se dostal do kontaktu s TJ Sokol Račice, prosíl bych, aby se mi někdo ozval. Máme hrát v únoru na Sokolském plese, ale není zatím smlouva, ani bližší dohovor. Děkuji.

Forejtar 608 443 293

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama