Srpen 2007

KOLUMBOVA DOBRODRUŽSTVÍ - POKRAČOVÁNÍ

15. srpna 2007 v 15:32 | Majka |  župní tábor
Sešla se spousta fotek, které zachycují dění na táboře. Takže pokračujeme. Fotky dodal Tom a Petr. Fotky nejsou seřazeny podle her a činnosti.

TÁBOR R+D 2007 - PIRÁTI Z ČERNÉ VŘESOVKY

14. srpna 2007 v 21:42 | Majka |  tábor T.J. Vyškov - R+D
Od 28. července do 4. srpna 2007 obsadili tábořiště ve Vřesovicích rodiče a děti ze Sokola Vyškov, jinak "Piráti z Černé Vřesovky". Vedení tábora - Hák a Hákovnice, bocman Ja(c)k Dělo, bocmanova Špinka, Špína 1, Špína 2 a Špína největší - rozhodovalo nad osudem ostatních pirátů: 27 dětí a 24 dospělých. V kuchyni vládla, jako každý rok, Boženka.
Osazenstvo bylo rozděleno do tří oddílů: SANDOKANI, DRACONI, KŘIVÉ HNÁTY. První večer všichni prošli křestem a byli vedením přijati na palubu coby právoplatní piráti. Během tábora oddíly mezi sebou tvrdě soutěžily v těchto hrách: pexeso, puding, latrína, zajatci, cesta po světýlkách, pirátiáda, cesta za pokladem, zlaťáky, domorodci, byla vystrojena svatba bocmana a špinky. Pobyt ukončil páteční závěrečný táborák. V sobotu nastalo velké loučení a odjezd domů.
První nástup, vztyčení vlajky ...

ŽUPNÍ TÁBOR 2007 - KOLUMBOVA DOBRODRUŽSTVÍ

5. srpna 2007 v 13:20 | Majka |  župní tábor
Od 14. - 28. července 2007 proběhl ve Vřesovicích u Kyjova tradiční župní tábor v rázu "KOLUMBOVA DOBRODRUŽSTVÍ".
Tábora se zúčastnilo 48 dětí pod vedením těchto vedoucích: hl. vedoucí tábora Eva Gütterová, oddíloví vedoucí: Jirka Vojtek, Tom Zapletal, Kamil Sochor, Peťa Veigler a Aneta Vacková. Jako "Ózoši" (pomocní vedoucí, kteří připravují hry) se během 14 dnů vystřídali: Staník Skácel, Zdenál Beneš, Jana Nytrová, Iva Kovářová a Libor Cenek.
O zdraví táborníků se starala naše dlouholetá "zdravuška" Eliška Štolfová.
Jako každý rok v kuchyni suverénně vládla naše milá šéfkuchařka Maruška Vítová. Pomáhala jí Kája Daňková a Miloš Cenek - hlavní táborový zásobovatel.
Kontrola účastníků, odevzdání zdravotních kartiček zdravušce, naložení báglů a jedeme ...